قوانین و مقررات


شرایط و مقررات استفاده

استفاده کاربران از کلیه خدمات ارائه شده در فروشگاه پروپاقرص (از جمله بخش حساب  کاربری، تخفیف ها، پرسش و پاسخ، نقد و نظر، تصاویر، محصولات و مقالات)  منوط به قبول شرایط و ضوابط حاکم بر سایت پروپاقرص می باشد. از این رو همه  کاربران یا مشتریان در استفاده از تمام یا بخشی از آن امکانات، پذیرای  شرایط و قوانین ذیل خواهند بود. و استفاده از سایت به منزله توافق ایشان با  این ضوابط است.

ضوابط کلی

تمامی روش ها و قوائد اجرایی فروشگاه پروپاقرص مطابق  با قوانین حاکم بر جمهوری  اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک کشور  است.  و متعاقباَ کاربر یا مشتری نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود  است. در صورتی  که هرگونه تغییری در قوانین مندرج، قوائد و نحوه خدمات  وبسایت پروپاقرص در آینده  ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می  شود و شما توافق می کنید  که استفاده دائم شما از سایت پروپاقرص به منزله  پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف کاربر یا مشتری

کاربر یا مشتری به شخص یا شرکتی گفته می  شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم  ثبت نام درج کرده است، به ثبت  سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه پروپاقرص اقدام نماید.

تماس الکترونیکی آنلاین

هنگامی که شما از خدمات پروپاقرص استفاده می  کنید، سفارش  اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به پروپاقرص ایمیل  می فرستید، این تماس ها به صورت الکترونیکی و آنلاین انجام می شود و در  صورتی که درخواست شما  با رعایت کلیه اصول و قوائد باشد، شما می پذیرید که پروپاقرص به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیک، سرویس پیام کوتاه و  سایر سرویس  های آنلاین پروپاقرص) به درخواست شما پاسخگو باشد.

سیاست های رعایت حریم خصوصی

فروشگاه پروپاقرص به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

همینطور پروپاقرص متعهد می گردد تا حد توان  از  حریم شخصی کاربر دفاع نماید و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای  هرچه  مطمئن و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، افزایش دهد. در واقع  شما با  خرید های مداوم خود از پروپاقرص ، رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

در صورت  استفاده از هر یک از خدمات پروپاقرص ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب  و رمز عبور خود هستند و تمامی  مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و  یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است.  

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت گذاری در پروپاقرص مبتنی بر اصول  مشتری مداری و احترام به  حقوق او است. قیمت های ارائه شده برای کالاها در  پروپاقرص  قیمت های خرده فروشی است که غالباً بر اساس قیمت گذاری در بازار  تعیین می گردد. پروپاقرص  همیشه تلاش داشته قیمت های خود را در سطح پایین تری  از قیمت های بازار تعیین نماید و آنها را بروز نگه دارد. در مواردی بسیار  نادر و در صورت وجود نوسان هایی در بازار و یا اشتباه در  قیمت گذاری، اگر  سفارشی قابل تحویل نباشد، پروپاقرص موظف است در اسرع وقت  این موضوع را به  فرد سفارش  دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی کند.