درباره ما

اینکه بخوام بگم از کجا شروع شد که عاشق و شیفته ی کفش شدم ، نمی دونم. چون هرچی یادمه اولین چیزی که در ظاهر و استایل آدم ها دقت میکردم کفششون بود ، و دلم میخواست یه جورایی شخصیت طرف رو بادیدن کفش هاش حدس بزنم .
ولی حالا به اینجا رسیدم که بعد از گرفتن لیسانس برق هم ، بازم نتونستم بیخیالش بشم و علاقم به کفش و طراحی کفش بیشتر و بیشتر شد و رفتم دنبالش .
با کلاس های طراحی کفش شروع کردم ، بعد از یه مدت دیدم چقدر اطلاعات هممون راجع به کفش کمه و چقدر مشکلاتی که از پوشیدن کفش های نامناسب برای کمر و زانو و پاهای ما بوجود میاد و ما راجع بهش هیچی نمیدونیم.
پس تصمیم گرفتم بشم اولین بلاگر کفش و راجع بهش به صورت تخصصی اطلاعات بدم. رفته رفته کلی دوست  از کل ایران پیدا کردم که دیدم چقدر مطالب آموزشی که درباره ی کفش میذارم دغدغه ی اون ها هم بوده .
از اونجایی که از همون اول دغدغه ی حمایت از تولید ملی و ایرانی تو سرم داشتم تصمیم گرفتم سایت فروش کفش بزنم که اولویتش برندهای ایرانی با کیفیت باشه تا مردم با افتخار تولید ایران رو بپوشند و در درجه ی بعدی برندهای خارج از ایران.
اینجوری شد که پر و پا قرص شکل گرفت.
پر و پا قرص کارشو با کفش شروع کرده چون معتقده کفش تمام کننده ی هر استایلیه و کفش خوب شما رو جاهای خوبی میبره.
و کفش تنها چیزیه که مهم نیست تو چه کشوری با چه عقاید و فرهنگی داری زندگی میکنی. کفش زبان مشترک  در استایل همه ی مردم دنیاست.
حرف اول پر و پاقرص متنوع بودنشه و چیزی که خیلی برامون اهمیت داره اینه که هر قشری از جامعه از هر جای ایران که هستیم بتونیم کفشای پر و پا قرص رو بپوشیم و باهاش جاهای خوب خوب بریم و روز به روز همه با هم ، قرص و محکم ، پله های ترقی رو طی کنیم .

فرنوش میرحاج